Gendery i inne świństwa

„Sejmik Województwa Lubelskiego wyraża sprzeciw wobec pojawiających się w sferze publicznej działań zorientowanych na promowanie ideologii ruchów LGBT, której cele naruszają podstawowe prawa i wolności, gwarantowane w aktach prawa międzynarodowego, kwestionują wartości chronione w polskiej Konstytucji a także ingeruje w autonomię wspólnot religijnych”.

Podrzucam preziowi i reszcie z miasteczka powiatowego gotowca do wykorzystania i przegłosowania. To wstyd, że najbardziej pisowskie z pisowskich miasteczek nie przyjęło jeszcze, ku satysfakcji Jaro, stanowiska, a wyprzedzili was inni. Myślicie, że pomnik i figura na pół metra wystarczą? Akt poddaństwa trzeba składać i powtarzać z rosnącą gorliwością. Zwłaszcza, gdy się nie potrafi przytoczyć definicji płci kulturowej, za to się wie, że gender to samo zło i obraza.

Najlepiej klepnąć na wspólnym posiedzeniu obu bezwolnych izb, w obecności delegatów w czarnych kieckach. Stosowną rezolucję uświetnić na koniec sutym poczęstunkiem na koszt podatników. Byle nie palnąć gafy i w deserze nie podać bananów.

Do roboty.

PS W Lubelskiem uchwałę poparł też PSL. Z poparcie naszych lokalnych obrotowców też nie będzie najmniejszego problemu.